اخبار

برگزاری برنامه‌های ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در موسسه سرزمین قصه‌های کهن

برگزاری برنامه‌های ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در موسسه سرزمین قصه‌های کهن
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری برنامه های ویژه هفته کتاب و کتابخوانی در موسسات فرهنگی هنری سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در موسسه فرهنگی هنری سرزمین قصه های کهن حضور یافت و در جریان فعالیت های موسسه در زمینه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی قرار گرفت.

فعالیت موسسه سرزمین قصه های کهن در هفته کتاب و کتابخوانی در سه بخش معرفی کتاب، معرفی کتابفروشی و ویژه برنامه قصه گویی به صورت لایو می باشد. این برنامه ها برای چهار گروه خردسالان، کودکان، نوجوانان و خانواده ها برنامه ریزی شده است.

این موسسه به صورت مجازی کتابفروشی های اریبهشت، شهر کتاب، پردیس کتاب و هفت داستان را معرفی می نماید. همچنین هر روزه برنامه کتابخوانی با خردسالان به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود

 همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نسبت به اهداء کتاب به موسسات فرهنگی هنری برگزار کننده برنامه های هفته کتاب اقدام نموده است و از موسسات فرهنگی هنری که در این هفته فعالیت ویژه داشتند به نحو شایسته تقدیر و تشکر می نماید.

موسسات فرهنگی هنری استان در زمینه ترویج مطالعه کتاب وکتابخوانی و افزایش سطح فرهنگی قشر کودک، نوجوان و جوان فعالیت مستمری دارند. در اکثر این مراکز توجه ویژه ای به امر کتاب و کتابخوانی از طریق برنامه های فرهنگی هنری وجود دارد.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید