اخبار

راهیابی نمایش همیلو از شاهین شهر به بخش نهایی جشنواره سراسری تئاتر مقاومت

راهیابی نمایش همیلو از شاهین شهر به بخش نهایی جشنواره سراسری تئاتر مقاومت
در پی برگزاری هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت "نمایش همیلو" در بخش تئاتر خیابانی و "نمایش رکاب بزن مرد" در بخش تئاتر کودک و نوجوان به کارگردانی فرامرزغلامیان و نویسندگی هیام احمدی از شاهین شهر همراه با 20 اثر برگزیده به بخش نهایی جشنواره راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در پی برگزاری هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت "نمایش همیلو" در بخش تئاتر خیابانی و "نمایش رکاب بزن مرد" در بخش تئاتر کودک و نوجوان به کارگردانی فرامرزغلامیان و نویسندگی هیام احمدی از شاهین شهر همراه با 20 اثر برگزیده به بخش نهایی جشنواره راه یافت.

جشنواره سراسری تئاتر مقاومت توسط انجمن تئاتر دفاع مقدس و با همکاری بنیاد فرهنگی روایت فتح فراخوان شد و بخش نهایی آن از یکم لغایت 15 آذر ماه برگزار خواهد شد.

هیئت انتخاب بخش تئاتر خیابانی جشنواره سراسری مقاومت، متشکل از حمیدرضا افشار، سیروس همتی و امیر کربلایی زاده، از میان 60 اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، تعداد 20 اثر را برای بخش نهایی برگزیده و بدون اولویت نمایش اپیدمی به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از استان سیستان و بلوچستان، نمایش همیلو به نویسندگی هیام احمدی و کارگردانی فرامرز غلامیان از استان اصفهان شهرستان شاهین شهر و میمه، نمایش بازمانده به نویسندگی و کارگدانی هادی کیانی از استان اصفهان انتخاب شده است.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید