اخبار

برگزاری دوره آموزشی مباحث مهدویت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر

برگزاری دوره آموزشی مباحث مهدویت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر
در پی مصوبه شورای اداری، دوره آموزش مباحث مهدویت جهت همکاران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه به صورت هفتگی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این جلسه، محمودی کارشناس قرآنی و مربی مباحث مهدویت اداره متبوع، با قدردانی از همکاری فرامرز رادمنش رئیس اداره و حضور سایر همکاران در این جلسه به اهمیت طرح مباحث مهدویت اشاره کرد و گفت: ابعاد مختلفی وجود دارد که ضرورت طرح مباحث مهدویت را ضروری می سازد. ابعاد اعتقادی، اجتماعی، سیاسی، تاریخی، فرهنگی هستند که لازم است هر یک به طور دقیق شناخته شود تا سبب رفع شبهات شده و موجب شناخت واقعی امام حاضر یعنی حضرت ولی عصر عجل الله تعالی و فرجه الشریف شود.

 محمودی در ادامه با تشریح هر یک از موارد اشاره شده از طریق بیان آیات و روایات مربوطه و پاسخگویی به سئولات همکاران به این جلسه خاتمه داد.

خاطر نشان می شود مقرر شد حتی المقدور یکشنبه ها یا چهارشنبه ها در نیم ساعت پایان وقت اداری این جلسات ادامه یابد.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، پانزدهمین جلسه شورای اداری با محوریت بررسی شاخص هاری آماری اداره در شش ماهه اول سال جاری و با حضور همکاران در دفتر رئیس اداره برگزار شد.

فرامرز رادمنش رئیس اداره در آغاز با اشاره به جهش بیماری کرونا و وضعیت مشکی شهرستان و کاهش فعالیت های حضوری فرهنگی هنری در پی تعطیلی اصناف، مراکز و موسسات، تمرکز بر اطلاع رسانی فعالیت های فرهنگی هنری و همکاری با ستاد مبارزه با کرونا را از مهمترین وظایف شمرد و از کلیه همکاران خواست تا با ارائه طرحها و پیشنهادات شوراهای هم اندیشی زیر مجموعه خود، نسبت به افزایش فعالیت های فرهنگی هنری شهرستان بصورت مجازی تلاش کنند.

در ادامه این جلسه همکاران با اشاره به کمیت و کیفیت آماری فعالیت های فرهنگی هنری شهرستان، درخصوص سرانه آماری فعالیتها در سال 99 به بحث و گفتگو پرداختند.

از مهمترین مصوبات این جلسه، ارائه گزارش فعالیت های مجازی اداره متبوع پس از جمع بندی به فرمانداری شهرستان و اداره متبوع بود.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید