اخبار

برگزاری جلسه فعالان فضای مجازی شاهین شهر در دفتر امام جمعه

برگزاری جلسه فعالان فضای مجازی شاهین شهر در دفتر امام جمعه
جلسه فعالان فضای مجازی شاهین شهر با حضور امام جمعه شاهین شهر و رئیس شبکه بهداشت شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جلسه ای با حضور امام جمعه شاهین شهر، پارسا رئیس شبکه بهداشت شهرستان شاهین شهر و میمه، تعدادی از مسئولان ناحیه مقاومت بسیج سپاه و برخی از رسانه ها و فعالان فضای مجازی شهرستان در دفتر امام جمعه شاهین شهر برگزار شد.

 این جلسه در راستای تبیین فعالیت قرارگاه حافظان سلامت شهرستان و اطلاع رسانی لازم به منظور اقناع افکار عمومی و طرح شناسایی سریع تر بیماران برگزار شد.

پارسا با تقدیر از زحمات خالصانه پزشکان و پرستاران شهرستان و همکاری کلیه نهادهایی که دستورالعمل های بهداشتی را به خوبی اجرا کرده اند به جهش بیماری کرونا در این فصل اشاره کرد و گفت: تا کنون 13 علامت برای این بیماری شناسایی شده است و این مسئله باعث شده که آموزش لازم برای اقناع عمومی جهت پیشگیری از ابتلای بیشتر ضروری باشد.

 وی خاطر نشان کرد: اگر کسی اکسیژن خونش به زیر 90 برسد باید به بیمارستان منتقل شود.

رئیس شبکه بهداشت شاهین شهر افزود: بسیج و سایر اعضای ستاد مبارزه با کرونا باید تلاش کنند با طراحی ساز و کاری، بیماران مبتلا، قرنطینه شوند.

وی در ادامه گفت: جهت پیشگیری از انتقال بیماری کرونا باید از دورهمی های خانوادگی و رفت و آمدهای غیرضروری پرهیز شود و فعالان رسانه ای در فضای مجازی با انتشار منظم و مستمر در راستای اقناع افکار عمومی تلاش کنند.

پارسا با معرفی سایت "یامعین" به عنوان جبهه مردمی سلامت یاد کرد و از مردم مومن شاهین شهر خواست تا با ثبت نام در این سایت، به یاری کادر درمان و برای سلامت مردم به کمک بیایند.

این جلسه با ارائه طرحها و تبیین اقدامات در دست انجام، توسط مسئولان سپاه شاهین شهر ادامه یافت و هر یک از حاضرین به طرح نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر با تقدیر از حافظان سلامت و طرح های عملیاتی و تدوین شده تاکید کرد: باید تلاش کنیم بصورت عاجل، مصوبات و خروجی های این دست جلسات عملیاتی شود و در سطح شهر شاهد اقدامات و فعالیت های تأثیرگذارمسئولان باشیم.

وی در ادامه افزود: به ائمه جماعات و هیئات مدیره مساجد در سطح شهرستان اعلام شده که هر مسجد یک پایگاه سلامت باشد.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی خاطر نشان کرد: سبدهای غذایی خوبی تهیه شده و برای کمک های مومنانه شماره کارت ستاد جذب مشارکت اجتماعی شهرستان اعلام می شود تا با اطلاع رسانی مناسب شاهد جذب کمک های مردمی باشیم.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید