اخبار

برپایی محفل ادبی به همراه رونمایی از کتاب «افسانه اودسادور» در چهارمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی در فریدن

برپایی محفل ادبی به همراه رونمایی از کتاب «افسانه اودسادور» در چهارمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی در فریدن
در چهارمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی، در خلال محفل ادبی صفای فریدنی از کتاب « افسانه اودسادور» به نویسندگی خانم مریم رحیمی آشجردی، در ساختمان کتابخانه مرکزی شهرستان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سیده مریم عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن در تشریح این خبر گفت: کتاب افسانه اودسادور را مریم رحیمی آشجردی به رشته تحریر در آورده است که نویسنده در این کتاب تخیلی به روایت افسانه‌ای پادشاهان کهن در یک سرزمین خیالی پرداخته است و تلاش می کند تا نکات تربیتی و اخلاقی را در خلال داستانهای مختلف کتاب، به مخاطب گوشزد نماید. وی افزود: این کتاب با تیراژ هزار نسخه، درقطع رقعی توسط انتشارات ارشدان اصفهان در 160 صفحه چاپ و منتشر کرده شده که از این کتاب ۳۵ جلد‌ی فعلاٌ جلد اول آن به چاپ رسیده است.

سپس هر کدام از شاعران حاضر در محفل ادبی، اشعاری با مضامین مختلف به ویژه با موضوع کتاب و فرهنگ مطالعه برای حاضرین خواندند و در پایان با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و تعدادی از شاعران و فرهیختگان شهرستان، از کتاب افسانه اودسادور رونمایی شد.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید