اخبار

برگزاری اولین شورای اداری مجازی در نجف آباد

برگزاری اولین شورای اداری مجازی در نجف آباد
نخستین شورای اداری شهرستان نجف آباد به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، نخستین جلسه شورای اداری مجازی شهرستان نجف آباد به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان برگزار شد.

این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد، معاونین فرماندار، بخشداران بخش های تابعه شهرستان، اعضاء شورای تامین شهرستان، رئیس دفتر نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و سایر اعضای شورای اداری به صورت مجازی برگزارشد.
در ابتدای جلسه با پخش گزیده ای از سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دیدار با اعضاء ستاد ملی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد، با قدردانی از کلیه دست اندر کاران برگزاری این جلسه به صورت مجازی بر بهره گیری موثر از این راهبرد به منظور توسعه سایر جلسات تاکید نمود.
حجت الاسلام و المسلمین حسناتی با اشاره به فرازهایی از سخنان معصومین، به جایگاه دستگیری، حمایت و گره گشایی از هم نوعان تاکید نمودو ضرورت اصل تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به درخواست های مردمی توسط کلیه خدمتگزاران و کارگزاران را اصلی مهم دانست.
 
در این جلسه حجت اله صفر پور فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه شهرستان با تبیین دستاوردهای بسیج در ایام مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا به بیان دستاوردهای موثر این نیرو در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و معیشتی و... پرداخت و با گرامیداشت هفته بسیج از سایر اعضاء شورای اداری خواست تا نسبت به برگزاری برنامه های این هفته به صورت مجازی تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند.

در ادامه سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و تکریم جایگاه کتابداران به قرائت پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته کتاب پرداخت.

در این مراسم فرماندار شهرستان با گرامیداشت هفته کتاب و کتابداری بر ضرورت گسترش و استمرار فرهنگ کتابخوانی خصوصا در این ایام که به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی اوقات فراغت همگانی رو به گسترش نهاده است، تاکید نمود.

مجتبی راعی با تقدیر از سخنان امام جمعه نجف آباد ؛ بیانات ایشان را راهگشا و ترسیم کننده الگوی اصلی برنامه ریزی و تصمیم سازی برای برنامه های شهرستان برشمرد.

رئیس شورای اداری شهرستان در ادامه به بیان بایدها و نبایدهای اداری و اجرایی اشاره و بر تمکین از قوانین مصوب و ممانعت از اطاله پاسخگویی سایر دستگاه های اداری، اجرایی شهرستان به نامه های استانی و فرمانداری تاکید نمود و در ادامه نکاتی را به منظور پیگیری در حوزه های مختلف عمرانی، برنامه ریزی و سیاسی و اجتماعی به اعضاء شورای اداری شهرستان متذکر شد.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید