اخبار

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان مطرح کرد،

جلسات شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان به صورت منظم و ماهانه برگزار می‌شود

جلسات شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان به صورت منظم و ماهانه برگزار می‌شود
نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اصفهان گفت: شورای فرهنگ عمومی به صورت ماهانه در راستای عناوین مختلف تشکیل می‌شود، جلسه این ماه شورا به انتخاب شهرستان نجف آباد به عنوان پایتخت ایثار و شهادت اختصاص داشت.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان امروز ۱۷ تیرماه ۱۴۰۰ در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سالن جلسات استانداری افزود: در این جلسه خصوصیات و ویژگی‌های نجف آباد از زبان امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بیان شد.
 
وی ادامه داد: بر روی نامگذاری نجف آباد به عنوان مهد ایثار و شهادت یا پایتخت ایثار و شهادت و گنجینه ایثار و شهادت بحث و تبادل نظر شد و قرار شد طی هفته آینده جمع بندی نهایی اعلام شود.
 
نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اصفهان تصریح کرد: از آنجایی که شهرستان نجف آباد ۲۵۰۰ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است ، به عنوان پایتخت ایثار و شهادت به تصویب اعضاء رسید.
 
خاطر نشان می‌شود، در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان که با حضور نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و امام جمعه نجف آباد برگزار شد در خصوص پایتختی ایثار و شهادت نجف آباد بحث و تبادل نظر شد.
۱۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۸:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید