اخبار

برگزاری کارگروه تخصصی موسسات با موضوع پژوهش و مدیریت

برگزاری کارگروه تخصصی موسسات با موضوع پژوهش و مدیریت
جلسه کارگروه تخصصی مؤسسات با موضوع پژوهش و مدیریت با حضور اعضاء در اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، این جلسه با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای و مدیران مسئول موسسات فرهنگی هنری استان در سالن جلسات اداره کل تشکیل شد.
در این جلسه مدیران مسئول موسسات به معرفی فعالیت های موسسه پرداختند و درخصوص چگونگی وضعیت پژوهش، چالش ها و مشکلات آن در جامعه امروز، بحث و تبادل نظر شد.
علی حاجی زکی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ضرورت برگزاری کارگاه های آموزشی برای مدیران مسئول مؤسسات در راستای توانمند سازی را مطرح نمودند و مقرر شد اولویت های پژوهشی استان در اختیار مؤسسات فرهنگی هنری قرار گیرد. همچنین علیرضا شیروانی مدیرمسئول موسسه فرهنگی هنری بال اندیشه سپاهان به عنوان دبیر کارگروه جهت برگزاری جلسات بعدی و پیگیری مصوبات انتخاب گردید.
معاون فرهنگی و هنری درخصوص تعداد مؤسسات فرهنگی هنری اظهار داشت در حال حاضر تعداد 310  موسسه فرهنگی هنری تک منظوره و چند منظوره در زمینه فعالیتهای پژوهشی، فرهنگی، هنری، سینمایی و ادبی  فعالیت دارند و این اداره کل در صدد است کارگروه های تخصصی با حضور مدیران مسئول موسسات با موضوعات پیشگیری از آسیب های اجتماعی، نشست های ادبی، همایش و سمینار، فعالیتهای هنری و سینمایی و آموزش زبان تشکیل دهد. شایان ذکر است اولین جلسه کارگروه مدیران مسئول با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی 9 تیر با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای و مدیران مسئول مؤسسات که در این زمینه فعالیت دارند تشکیل شد.

۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید