اخبار

بازدید نماینده معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مؤسسه قرآن و عترت رهروان نورالثقلین قهریزجان تیران و کرون

بازدید نماینده معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مؤسسه قرآن و عترت رهروان نورالثقلین قهریزجان تیران و کرون
نماینده معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مؤسسه قرآن و عترت قهریزجان تیران و کرون بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید یاسر ساجدی نماینده اعزامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان روز دوشنبه 21 تیراماه 1400 از مؤسسه قرآن و عترت رهروان نوراثقلین قهریزجان تیران و کرون بازدید کرد.

در این بازدید دوساعته مسئولان حاضر از قسمت های مختلف این مؤسسه قرآنی از جمله کتابخانه ، کلاس های آموزشی و عقیدتی ، سالن ورزشی ، آرشیو و بایگانی فرهنگی و هنری و تاسیسات و زیر ساخت های فیزیکی این مجموعه بازید نمودند.

در ادامه بازدید مدیر مسئول مؤسسه قرآن و عترت قهریزجان گزارش مشروحی از سابقه تاسیس و فعالیت های متنوع این مرکز قرآنی در بخش کرون ارائه نمود. وی با اشاره قدمت 50ساله این مؤسسه گقت: مؤسسه ای با این مقدار زیر ساخت فیزیکی و تنوع و گستردگی فعالیت هاد کمتر جای استان اصفهان داریم.

وی گفت : مؤسسه قرآن و عترت قهریزجان در بیش از 10 روستای کرون شعبه دارد و فعالیت می کند.

اقبال صالحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون نیز در این دیدار با قدرشناسی از تلاش و فعالیت قرآنی این مؤسسه گفت: مؤسسه قرآن و عترت رهروان نورالثقلین قهریزجان یک قطب بزرگ فرهنگی و دینی و مذهبی در بخش محروم کرون است و آثار و برکات فراوانی در این منطقه داشته است.

خاطر نشان می شود مؤسسه قرآن و عترت قهریزجان به جهت ارزشیابی فعالیت های قرآنی جزوه 10 مؤسسه برتر کشوری محاسبه شده است.

۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید