اخبار

گروه های نمایشی آران و بیدگل در سامانه استقرار نام نویسی کنند

گروه های نمایشی آران و بیدگل در سامانه استقرار نام نویسی کنند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از بازگشایی سامانه استقرار و ثبت گروه های نمایشی در این سامانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی گفت: سامانه استقرار از تاریخ یک تیرماه سال جاری توسط اداره کل هنرهای نمایشی آماده بررسی و کارشناسی اسناد متقاضیان در این زمینه جهت دریافت پروانه فعالیت گروه و پوشش حداکثری و ایجاد فرصت به متقاضیان این حوزه است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: درخواست کننده به عنوان سرپرست گروه متقاضی ثبت و صدور پروانه فعالیت نمایش، بایستی ضمن مطالعه دقیق آیین نامه تأسیس و ثبت گروه های نمایش، نسبت به تکمیل فرم های اینترنتی در سامانه به نشانی https://esteghrar.ir اقدام کند و ثبت نام اولیه خود را با دریافت گزارش نهایی انجام داده و بدین وسیله گروه های نمایشی را به ثبت رساند.

ضابطی ضمن اشاره به پر کردن اطلاعات عمومی تمام اعضا در این سامانه افزود: همچنین لازم است که اطلاعات سوابق اجرایی و هنری تمام اعضای گروه نیز در این سامانه ثبت شود و لزوما گروههای نمایشی که در این سامانه ثبت نام کرده و مجوز و شماره ثبت گروه خود را دریافت نمایند تحت حمایت قرار می گیرند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه بیش از ۱۰۰ هنرمند عرصه نمایشی در قالب ۱۰ گروه نمایشی در شهرستان آران و بیدگل فعالیت می کنند ابراز امیدواری کرد: گروه های نمایشی شهرستان در سامانه «استقرار» ثبت نام نموده تا بدین وسیله گروه های نمایشی ثبت شده و با بارگزاری فعالیت های هنری خود در سامانه استقرار از مزایای لازم در این حوزه بهره مند شوند.

۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید