اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز با مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز با مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای
در راستای تعامل و همکاری آموزشی و بررسی نیازسنجی آموزشی شهرستان، و در آستانه هفته ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای ، علی ترابیان مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای نطنز با جهانبانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان، در آستانه هفته ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای و با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تلاش و همدلی برای فراهم سازی بستر فرهنگی و هنری غنی برای تمامی آحاد جامعه و در راستای تعامل و همکاری آموزشی و بررسی نیازسنجی آموزشی، علی ترابیان مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای با عباسعلی جهانبانی رئیس و کارشناس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار ضمن تأکید بر تفاهم نامه های آموزشی عنوان گردید: با توجه به لزوم تقویت فرهنگ مشارکت و تعامل و همکاری بین نهادها و با نظر مثبت مسئولان شهرستانی و استانی، فعالیت های آموزشی فرهنگی و هنری  بصورت فعال در این دو ارگان بصورت مشارکتی پیگیری خواهدشد.
در این دیدار مقرر گردید که فعالیتهای فرهنگی و هنری و آموزشی دو اداره در راستای هم بوده و از موازی کاری در این زمینه جلوگیری شود.

همچنین انجمن های فرهنگی و هنری و کانون های مساجد نسبت به نیازسنجی آموزشی اقدام تا در جلسه های آتی با همکاری دو اداره دوره های آموزشی مورد نیاز برنامه ریزی و مطابق دستور ستاد مدیریت کرونا  اجرا گردد.

۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید