اخبار

بازدیدمعاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پروژه مجتمع فرهنگی هنری رودکی برخوار استان اصفهان

بازدیدمعاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پروژه مجتمع فرهنگی هنری رودکی برخوار استان اصفهان
سیدمحموداسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پروژه مجتمع فرهنگی هنری رودکی شهرستان برخوار که یکی از پروژه‌های شاخص فرهنگی در استان اصفهان است، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، سید محموداسلامی امروز پنجشنبه١۶ دی ١۴٠٠  در سفر خود به شهرستان برخوار که به دعوت حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر وبرخوار ومیمه درمجلس شورای اسلامی به منظور بازدید از پروژه های نیمه تمام فرهنگی هنری انجام شد از پروژه مجتمع فرهنگی هنری رودکی برخوار هم بازدید و در جریان مشکلات و کمبودهای پیش روی این پروژه قرار گرفت. 
 
معاون  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بازدید اظهار داشت: توجه ویژه به پروژه های مهم و شاخص در حوزه فرهنگ و هنر از برنامه های ما است و پروژه مجتمع فرهنگی هنری برخوارنیز یکی از آنها است که اعتبار ویژه برای اتمام آن اختصاص خواهیم داد. 
 
وی تاکید کرد: اعتبار مورد نیاز برای اتمام این پروژه در سفر قریب الوقوع رییس جمهور به استان اصفهان مصوب می شود. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان هم در این بازدید یادآور شد: با دستور مساعد معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ وارشاداسلامی شهرستانهای برخوار و شاهین شهرو میمه  از کمک های جدول ۱۷ برای تقویت فعالیت ها و کاهش آسیب های اجتماعی بهره مند شدند. 
حجت‌الاسلام معتمدی درپایان یادآورشد مشکلات مجموعه فرهنگی و هنری رودکی شهرستان برخوار در نشستی به دعوت نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با حضورمعاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  بررسی شد.
۱۶ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید