اخبار

برگزاری نشست کمیته فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در کاشان

برگزاری نشست کمیته فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در کاشان
اولین نشست کمیته فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی 1400 در کاشان با حضور اعضا و به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان؛ میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست در سخنانی، گفت: علیرغم تهدیدات و توطئه های روز افزون دشمنان انقلاب اسلامی و تلاش های فراوان در چند سال اخیر برای ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی، قطار انقلاب در سایه سار ولایت در حال حرکت است و در این راستا بزرگداشت ایّام و مناسبت های انقلاب اسلامی یک وظیفه دینی، ملی و انقلابی است.

وی، افزود: تقارن ایام دهه فجر 1400 با اعیاد ماه رجب و پایتختی کاشان در حوزه نهج البلاغه از فرصت هایی است که در تدوین برنامه های فرهنگی هنری دهه فجر باید به آن توجه ویژه ای نمود.

مسئول کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر کاشان درخصوص برنامه های پیشنهادی کمیته، تصریح کرد: برگزاری محافل انس با قرآن کریم و نهج البلاغه در بقاع متبرکه شهرستان، راه اندازی کاروان های فرهنگی هنری در ایام الله دهه فجر، نمایش فیلم های سینمایی و مستند با استفاده از ظرفیت سینما سیار، راه اندازی دبیرخانه و نمایشگاه عکس دوران پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری جشنواره ترنم بیداری با موضوع سرود های انقلابی، اجرای تئاتر خیابانی در مدارس، رونمایی و اجرای ویدئو کلیپ همای رحمت به مناسبت پایتختی کاشان در نهج البلاغه، برگزاری نشست های گفتمانی در خصوص انقلاب اسلامی و باز نشر آن با استفاده از ظرفیت های خبری ایرنا، رونمایی از کتاب و برگزاری نشست های قصه گویی و نقد کتاب با موضوع انقلاب اسلامی از جمله پیشنهادات اعضا در این نشست بود.

خاطر نشان می شود، اولین نشست کمیته فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی کاشان روز دوشنبه 20 دیماه در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۲۳ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید