اخبار

دیدار رئیس پلیس فتا با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین

دیدار رئیس پلیس فتا با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین
رئیس پلیس فتا با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، ماشاءالله فخارزاده گفت: از جمله این وظایف آموزش و تولید محتواست که در سطح کلان صورت می گیرد و برنامه ریزی لازم درخصوص استفاده از ظرفیت رسانه و شبکه های اجتماعی موجود شهرستان صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه مراکزی که از این اداره مجوز دارند در راستای قانون اقدام و فعالیتهای خوبی را در سطح شهرستان دارند به بیان اهمیت موضوع شبکه های اجتماعی بعنوان بخشی از فرهنگ پرداخت. وی از رئیس پلیس فتای شهرستان به خاطر همکاریهای قبلی و آتی تقدیر و تشکر نمود وگفت امیدوارم بتوانیم با همکاری یکدیگر اقدامات خوبی را انجام دهیم. در ادامه محمدی رئیس پلیس فتای شهرستان با اشاره به پیشینه تاریخی خوب شهرستان گفت می توان با همکاری و تعامل و اجرای برنامه های مناسب باعث ارتقاء شهرستان شد و از بسیاری از معضلات جلوگیری نمود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با ذکر برخی از آسیب های موجود در شبکه های اجتماعی گفت اگر توجه جدی صورت نگیرد این آسیب ها تبدیل به معضلات بزرگتر خواهد شد. وی ابراز امیدواری نمود با همکاری در بخش فرهنگی بتوانیم اقدامات خوبی را برای رفع آسیب های فضای مجازی و ارتقاء برنامه های آن داشته باشیم .

حاطر نشان می شود این دیدار صبح دوشنبه 20 دی ماه در دفتر رئیس اداره صورت گرفت.

۲۳ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید