اخبار

با حضور شهردار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان؛

تفاهم نامه همکاری انجمن سینمای جوانان و شهرداری کاشان به امضا رسید

تفاهم نامه همکاری انجمن سینمای جوانان و شهرداری کاشان به امضا رسید
در دیدار صمیمانه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، رئیس و جمعی از فیلمسازان، عکاسان و اساتید انجمن سینمای جوانان (دفتر ویژه کاشان) با دکتر حسن بخشنده شهردار کاشان، تفاهم نامه مشترک همکاری به امضاء طرفین رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان؛ در این نشست صمیمانه که در شهرداری کاشان برگزار شد دکتر حسن بخشنده شهردار کاشان با اشاره به نقش سینما و هنرمندان آن در پرداختن به مسائل شهری و اجتماعی و کمک به حل مشکلات، گفت: شهرداری کاشان در دوره جدید در حد توان خود از انجمن سینمای جوانان کاشان و هنرمندان آن حمایت خواهد کرد.

میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در سخنانی نقش و جایگاه انجمن سینمای جوانان کاشان و هنرمندان آن در معرفی کاشان و پتانسیل های فرهنگی و گردشگری آن در سطح منطقه، ملی و بین المللی را بسیار تأثیرگذار دانست و بر حمایت مدیریت شهری از این ظرفیت مهم و ویژه تأکید کرد.

محمد سرجه پیما رئیس انجمن سینمای جوانان کاشان نیز در سخنانی، گفت: شهرداری کاشان در همه دوره ها کمک های ارزشمندی به انجمن داشته است و امیدواریم مدیریت جدید شهری نیز با حمایت ویژه از پروژه ساختمانی انجمن و همچنین تولید آثار هنرمندان فیلمساز و عکاس، نقش مؤثر خود را در ایجاد امید بیشتر در بین هنرمندان و رویدادهای فرهنگی و هنری ایفا کند.

شایان ذکر است، در پایان این نشست تفاهم نامه مشترک همکاری بین انجمن سینمای جوانان و شهرداری کاشان به امضا رسید.

۲۳ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید